| Nazwa marki: | Sunshineopto |
| Numer modelu: | SUN-LD58X4-3030-TPIII-M-115X150 |
| MOQ: | 100 |
| Cena: | negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Kartony |
| Warunki płatności: | T/T,Paypal,Western Union,Money gram |
| Numer modelu | SUN-LD58X4-3030-TPIII-M-115X150 |
| Rozmiar soczewki | 279x150mm |
| Rozmiar płyty PCB | 256x127x1,5mm, przewodność cieplna 2,0W/m·K |
| Kąt świecenia | 115x150 stopni |
| Materiał | PC (poliwęglan) |
| Kąt świecenia | 115x150 stopni |
| Rozmiar soczewki | 279x150mm |
| Typ LED | 3030 SMD LED, 6V, kolor biały |
| CRI | CRI80 lub CRI70 |
| Konfiguracja obwodu | 8 szeregowo 29 równolegle, wyjście DC48V |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 dni roboczych |
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Dostępność próbek | Tak |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni robocze |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 dni roboczych |
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Dostępność próbek | Tak |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni robocze |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje