| Nazwa marki: | Sunshineopto |
| Numer modelu: | SUN-D252-84H1-90-TP |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Kartony |
| Warunki płatności: | T / T, PAYPAL, Western Union, Money Gram |
| Numer modelu. | SUN-D252-84H1-90-TP |
| Moc | 50-70W |
| Skuteczność świetlna | 130-140lm/w |
| Rozmiar soczewki | 252x70mm |
| Rozmiar płytki PCB | 239x45x1.5mm |
| Kąt świecenia | 90 stopni |
| Dostępne kąty | 15/40/60/30x70/49x21/136x78 stopnia, soczewka pionowa 136x78 stopnia |
| Konfiguracja obwodu | 7 szeregowo 12 równolegle (możliwość dostosowania) |
| Materiał soczewki | PC |
| Układ LED | 1W Ph3030 SMD 6V biały kolor 3000-6500K |
| Rozmiar radiatora | 300x70x40mm (maks. 50W) |
| Gwarancja jakości | Jeśli otrzymasz wadliwe produkty, wyślij nam zdjęcie wadliwej części. Wyślemy Ci zamiennik bez dodatkowej opłaty lub zaoferujemy zwrot pieniędzy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Testy | Dostępne raporty z testów LM80 |
| Główne rynki | Europa, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Azja |
| Metoda wysyłki | Czas dostawy |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 dni roboczych |
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB, EXW, CIF, CNF |
| Dostępność próbek | Tak |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni roboczych |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje