| Nazwa marki: | Sunshineopto |
| Numer modelu: | SŁOŃCE-M11E-L |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Kartony |
| Warunki płatności: | T/T,Paypal,Western Union,Money gram |
Ten okrągły moduł LED jest przeznaczony do zastosowań oświetleniowych zewnętrznych o wysokiej niezawodności, charakteryzuje się aluminiową konstrukcją, kątem świecenia 90 stopni i diodami LED o wysokiej wydajności, ze sprawnością systemu wynoszącą około 100-130 lm/W. Dzięki wodoodporności i pyłoszczelności IP67 oraz odporności na uderzenia IK08, jest zbudowany do długotrwałej pracy w warunkach deszczu, kurzu, wibracji i lekkich uderzeń mechanicznych, co czyni go odpowiednim do oświetlenia ogrodów, krajobrazu, oświetlenia obszarów, oświetlenia wsparcia dróg i zewnętrznych opraw przemysłowych.
| Nr modelu | SUN-M11E-L |
|---|---|
| Moc | 20-30W |
| CCT | 2700K/3000K/4000K/5000K/6000K/9000K |
| Wydajność lumenów | 100-130lm/w |
| Kąt świecenia | 90 stopni |
| Rozmiar modułu | średnica 100 mm, wysokość 56 mm |
| Prąd zasilania | 650mA |
| Napięcie zasilania | DC27-43V |
| Temperatura pracy | -20°C ~ 50°C |
| Zestawy | Soczewka LED + PCB + radiator + sterownik 30W + złącze |
| Materiał soczewki | PC |
| Poziom ochrony | IP67/IK08 |
| Materiał płyty PCB | Aluminium |
| Szacowana żywotność | ponad 50 000 godzin |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
Oświetlenie ogrodów
Oświetlenie krajobrazu
Oświetlenie obszarów
Oświetlenie wsparcia dróg
Zewnętrzne oświetlenie przemysłowe
Niestandardowe oprawy zewnętrzne
| Metoda wysyłki | Czas dostawy |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FedEx | 4-5 dni roboczych |
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Dostępność próbek | Tak |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni roboczych |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje