| Nazwa marki: | Sunshineopto |
| Numer modelu: | SUN-LD236X70-28-7070-158X103 |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Kartony |
| Warunki płatności: | T/T,Paypal,Western Union,Money gram |
| Nr modelu. | SUN-LD236X70-28-7070-158X103 |
|---|---|
| Główne części | Soczewka 28-elementowa, uszczelka silikonowa, płytka PCB z diodami LED, radiator |
| Moc (wat) | 50-100w |
| Kąt widzenia | 158x103 stopni |
| Rozmiar soczewki | 236x70mm |
| Rozmiar PCB | 220x54X1.5mm |
| Obwód dla diod 5050smd | 2 szeregowo 14 równolegle |
| Materiał soczewki | PC |
| Chip LED | PH 5050, biały kolor 3000-6500k 1-5w/szt. |
| Napięcie wyjściowe | 48v |
| Wartość strumienia świetlnego | 130-160lm/w dla płytki PCB |
| Transmisja | 93% |
| Inny kąt świecenia | 60/90 stopni |
| Gwarancja jakości | Jeśli otrzymasz wadliwe przedmioty, wyślij nam e-mailem zdjęcie wadliwej części. Wyślemy Ci zamiennik bez dodatkowej opłaty lub zaoferujemy zwrot pieniędzy |
| Główny rynek | Europa, Ameryka Południowa, Ameryka Północna, Azja |
| Nr modelu. | SUN-LD236X70--28-7070-158x103 | |||||||
| Moc testowa (W) | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 100 | 120 | 140 |
| Moc (W) | 26.65 | 35.7 | 44 | 53 | 64.4 | 87.8 | 112 | 136.6 |
| Napięcie (Vf / V) | 41 | 41.6 | 42 | 42.5 | 43 | 44 | 45 | 45.5 |
| Prąd (If / mA) | 650 | 860 | 1050 | 1250 | 1500 | 2000 | 2500 | 3000 |
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 dni roboczych |
|---|---|
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| HK Post Air Mail Register | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB|EXW|CIF|CFR |
| Dostępność próbek | TAK |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni roboczych |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje