| Nazwa marki: | Sunshineopto |
| Numer modelu: | SP3WB460 |
| MOQ: | 1000szt |
| Cena: | Need to negotiate |
| Szczegóły opakowania: | 50PCS / REEL, 1000PCS / BOX |
| Warunki płatności: | T / T, PAYPAL, Western Union, Money Gram |
| Numer modelu | SP3WB460 |
|---|---|
| Wykończenie | Lutowanie z powrotem |
| Chipsy | Chips z Tajwanu 45 mil. |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Wielkość | 14.8x7.9mm |
| Kąt widzenia | 120 stopni |
| Pakiet | 50 sztuk na rolkę, 1000 sztuk na pudełko |
| napięcie | 3.2-4.0V |
| Aktualność | 800 mA |
| Długość fali | 460-470 nm |
| Przepływ światła | 40-50lm dla 3W |
| Gwarancja jakości | 2 lata gwarancji |
| Główny rynek | Na całym świecie |
| Sposób wysyłki | Czas dostawy |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 dni roboczych |
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| Rejestr poczty lotniczej HK | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Dostępność próbek | Tak, tak. |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni robocze |
1. Proszę potwierdzić otrzymanie produktów po otrzymaniu. Jeśli towary są uszkodzone, skontaktuj się z nami natychmiast i wyślij zdjęcia do weryfikacji i rozwiązania.
2Gwarantujemy terminową wysyłkę ale nie możemy kontrolować czasu dostawy ekspresowej.Możesz śledzić przesyłkę przy użyciu podanego numeru lub skontaktować się z lokalnym oddziałem firmy ekspresowej.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje