| Nazwa marki: | Sunshineopto |
| Numer modelu: | SP3WNW220 |
| MOQ: | 1000szt |
| Cena: | Need to negotiate |
| Szczegóły opakowania: | 50PCS / REEL |
| Warunki płatności: | T / T, PAYPAL, Western Union, Money Gram |
220LM 3W LED o dużej mocy 6500K z aluminiowym PCB typu Star
Opis: Najlepsze surowce użyte w naszej produkcji LED
| Numer modelu | SP3WNW220 |
|---|---|
| Wykończenie | Lutowanie rozpływowe |
| Materiał | Chip Epistar lub chip Bridgelux 45mil |
| MOQ | 1000 szt. |
| Rozmiar | 14.8x7.9mm |
| Kąt widzenia | 120 stopni, 90 stopni, 60 stopni |
| Opakowanie | 50 szt./rolka, 1000 szt./pudełko |
| Napięcie | 3.5-4.5V |
| Prąd | 700mA |
| Strumień świetlny | 200-220lm |
| Temperatura barwowa | 4000-4500K, 4500-5000K, 5000-5500K, 5500-6000K, 6000-6500K, 6500-7000K |
| Certyfikat | LM-80, RoHS |
| Zastosowanie | Oświetlenie LED, oświetlenie uliczne, latarka, żarówka LED, lampa halogenowa, lampka biurkowa, paski LED, itp. |
| Gwarancja jakości | 2 lata gwarancji |
| Główny rynek | Na całym świecie |
| Metoda wysyłki | Czas dostawy |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 dni roboczych |
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| Poczta HK Air Mail Register | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB|EXW|CIF|CFR |
| Dostępność próbek | TAK |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni roboczych |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje