| Nazwa marki: | Sunshineopto |
| Numer modelu: | SUN-SL107-87 |
| MOQ: | 100 |
| Cena: | negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Karton |
| Warunki płatności: | T / T, PAYPAL, Western Union, Money Gram |
| Numer modelu | SUN-SL107-87 |
|---|---|
| Główne składniki | Led szklankowa soczewka, wysokiej mocy LED, ciepłoodpornik |
| Rozmiar soczewki | Średnica 107 mm Wysokość 33 mm |
| Kąt wiązki | 75x135 stopnia (dostępne w różnych kątach soczewki optycznej) |
| Materiał soczewki | Szkło borosilikatowe |
| LED dopasowywany | 30-100W wieloczipowe LED COB |
| Materiał do zlewów ciepła | Tlenek aluminium |
| Przekaźność | 95% |
| Zakres temperatury pracy | -35°C do +70°C |
| Gwarancja | 2 lata |
| Gwarancja jakości | Wymóg: Wymóg: |
| Rynki docelowe | Globalna dystrybucja |
Światła uliczne LED o mocy 100 W dla dróg głównych i szybkich
Oświetlenie tuneli i podmostów
Oświetlenie masztów, placów i obszarów portowych
Oświetlenie drogowe parków przemysłowych i logistyki
Modernizacja optyczna oświetlenia ulicznego i tunelowego HID o mocy 250 ̊400 W
| Sposób wysyłki | Czas dostawy |
|---|---|
| DHL/UPS/TNT/FEDEX | 4-5 dni roboczych |
| EMS | 10-15 dni roboczych |
| Rejestr poczty lotniczej HK | 15-18 dni roboczych |
| Warunki handlowe | FOB, EXW, CIF, CFR |
| Dostępność próbek | - Tak, proszę. |
| Standardowy czas dostawy | 3-4 dni robocze |