Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Company news about MYŚL TECHNOLOGIĘ NOWY WYMIAR
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0755-84565811
Skontaktuj się teraz

MYŚL TECHNOLOGIĘ NOWY WYMIAR

2016-06-17

Latest company news about MYŚL TECHNOLOGIĘ NOWY WYMIAR
21. Guangzhou International Lighting Exhibition odbyła się z sukcesem w dniach 9-12 2016 w Guangzhou w Chinach. modele świateł ulicznych i górnych.

W tej chwili przemysł oświetleniowy przechodzi ogromną transformację. Technologia rozwija rozwój oświetlenia z zapierającym dech w piersiach tempem, a przemysł produkuje niezliczoną ilość inteligentnych i przyszłościowych rozwiązań. Uruchomienie równoległego programu wydarzeń THINKLIGHT uczestnicy poznają ogromne, nieznane możliwości oświetlenia. Think Technology to temat targów oświetleniowych tym razem - Think Design, Think Technology, Think Market ...... Technologia, która sprawia, że ​​światło ewoluuje z zapierającą dech w piersiach prędkością. Musimy korzystać z technologii z troską o równowagę między naszym pragnieniem niskiego koszty, rozwiązania niskoenergetyczne i nasze pragnienie piękna i komfortu.

W przyszłości naszym miastem będzie Smart City - sterowanie oświetleniem i zarządzanie. Inteligentne lampy uliczne staną się trendami w oświetleniu zewnętrznym.

Spotkajmy się i wyruszmy w inspirującą podróż, aby odkryć nowe wymiary oświetlenia i odkryć kolejny przełom w branży!

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Moduł oświetlenia ulicznego LED Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 sunshineopto.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.