Dom

Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd

Profil firmy
Sunshine Opto-Electronic Enterprise to szybko rozwijająca się firma założona w 2009 roku w Hongkongu i 2011 roku w Shenzhen w Chinach.

Koncentrujemy się na projektowaniu, marketingu i handlu zagranicznym rozwiązaniami LED Optics, głównymi produktami, w tym projektowaniem / produkcją / sprzedażą soczewek LED, diodami LED o dużej mocy, lampami ulicznymi LED z modułami PCB, stałymi sterownikami LED i kompletnymi akcesoriami przez ponad 9 lat.

Pod kierunkiem filozofii biznesowej „Uczciwa, skoncentrowana i szybka dostawa”, Sunshine Opto-Electronic zawsze dąży do tworzenia niestandardowych rozwiązań dla różnych wymagań i zapewniania klientom najwyższej jakości produktów i doskonałych usług handlowych.

Naszym atutem jest serwisowanie kompletnych części do lamp ulicznych LED o najwyższej jakości. Soczewki 12W, 28W, 30W, 50W z diodami LED zamontowanymi w module pcb można łatwo montować z różnymi wzorami i życzeniami. Możemy również dokonać personalizacji soczewki LED i płytki MCPCB zgodnie z projektem klienta. Postaramy się jak najlepiej zaspokoić różne potrzeby klientów.


Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami i mamy nadzieję, że możemy ze sobą współpracować i stworzyć świetlaną przyszłość dla naszej firmy. Z wielką przyjemnością witamy wiodące firmy z całego świata, które prowadzą z nami interesy i byłoby dla nas zaszczytem, ​​gdybyście odwiedzili naszą firmę. Wszyscy nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu nasze najlepsze produkty i usługi.


Zobacz więcej O nas
nasza firma
2009.2.25 Firma Sunshine Opto-Electronics Enterprise założona w Hongkongu w Chinach

2011.10.26 Założenie Shenzhen Sunshine Opto-Electronics Technology Ltd. w Shenzhen w Chinach

2012.7 do tej pory Dołącz do „Izby Handlowej Shenzhen Nentrepreneur” w Longgang District, Shenzhen, Chiny

2012.10 Targi COIE w Shenzhen

2015.6 Targi oświetleniowe w Kantonie

2016.6.9-12 Targi oświetleniowe w Pazhou w Kantonie

2018.6.9-12 Targi oświetleniowe w Pazhou w Kantonie

2019.3.1-3.31 PK z innymi firmami i wygraj

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : sunshineopto

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000

Rok założenia : 2009

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Komponenty oświetlenia ulicznego LED na sprzedaż dobra jakość Komponenty oświetlenia ulicznego LED na sprzedaż dobra jakość Komponenty oświetlenia ulicznego LED na sprzedaż dobra jakość Komponenty oświetlenia ulicznego LED na sprzedaż