Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Company news about Pochodzenie i zwyczaje festiwalu Qingming
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0755-84565811
Skontaktuj się teraz

Pochodzenie i zwyczaje festiwalu Qingming

2023-04-05

Latest company news about Pochodzenie i zwyczaje festiwalu Qingming

Święto Qingming, znane również jako Święto Wiosny, Święto Xingqing, Święto Marcowe, Święto Kultu Przodków itp. Święto Qingming wywodzi się z wierzeń przodków i zwyczajów związanych z obchodami wiosny wczesnych ludzi i jest największym świętem kultu przodków narodu chińskiego.Festiwal Qingming łączy konotacje zarówno naturalne, jak i kulturowe, służąc zarówno jako naturalny termin słoneczny, jak i tradycyjny festiwal.Sprzyja nie tylko krzewieniu synowskiej pobożności i więzi rodzinnych, rozbudzaniu wspólnej pamięci o rodzinie, ale także sprzyja spójności i poczuciu tożsamości członków rodziny, a nawet narodu.

 

Festiwal Qingming, wraz ze Świętem Wiosny, Świętem Smoczych Łodzi i Świętem Środka Jesieni, jest znany jako cztery tradycyjne święta w Chinach.Oprócz Chin istnieją również kraje i regiony na całym świecie, które obchodzą Święto Qingming, takie jak Wietnam, Korea Południowa, Malezja, Singapur i tak dalej.W dniu 20 maja 2006 r. Festiwal Qingming ogłoszony przez Ministerstwo Kultury Chińskiej Republiki Ludowej został zatwierdzony przez Radę Państwa do wpisania na pierwszą partię krajowych list niematerialnego dziedzictwa kulturowego.

 

Sunshineopto dostarcza części LED SKD, takie jak soczewki LED, moduły pcb i zasilacze LED oraz rozwiązania oświetleniowe LED z pełnym doświadczeniem. Większa współpraca będzie mile widziana.

 

Zespół Sunshineopto

 

 

5 kwietnia 2023 r

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Moduł oświetlenia ulicznego LED Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 sunshineopto.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.