Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Company news about XXI Międzynarodowa Wystawa LED w Shenzhen (LED CHINA 2024)
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0755-84565811
Skontaktuj się teraz

XXI Międzynarodowa Wystawa LED w Shenzhen (LED CHINA 2024)

2023-10-31

Latest company news about XXI Międzynarodowa Wystawa LED w Shenzhen (LED CHINA 2024)

XXI Międzynarodowa Wystawa LED w Shenzhen (LED CHINA 2024)

 

Czas wystawy: 26-28 lutego 2024

 

Miejsce wystawy: Shenzhen Convention and Exhibition Center (Futian)

 

LED CHINA została założona w 2005 roku i urodziła się w Guangzhou.marka zyskała światową renomę i jest powszechnie uznawana za "wiatrówkę" rozwoju przemysłuPrzed epidemią, przez 13 kolejnych lat, każda wystawa przyjmowała profesjonalnych nabywców z ponad 100 krajów i regionów na całym świecie.LED CHINA zmodernizowana do Szanghaju i przekształcona w serię wystaw rozpoczynającą się w 2019 r.Odbywały się one co roku w Shenzhen i Szanghaju.Obie wystawy otrzymały imponujące wyniki od nabywców z ponad 100 krajów i zostały bardzo chwalone przez branżę..

 

LED CHINA Shenzhen Flagship Exhibition koncentruje się na wystawianiu dużych ekranów LED, tworząc globalne wydarzenie biznesowe, które integruje ekrany LED, oświetlenie i systemy audio,integracja systemów audiowizualnych, wyświetlacze komercyjne, projekcja laserowa, metawers/VR/AR/MR/XR/3D, oznakowanie cyfrowe, oświetlenie LED i reklamy;LED CHINA Shanghai Station tworzy globalne wydarzenie zjednoczeniowe w zakresie zamówień reklamowych i sygnalizacji cyfrowej, z reklamą jako głównym celem, a ekranami LED i cyfrowymi napisami jako pomocniczymi!Integracja offline i online zapewniła najlepszą platformę biznesową dla branży, aby rozszerzyć globalny biznes 365 dni we wszystkich kierunkach..

 

W 2024 roku, wraz z przystąpieniem do China Entertainment Equipment Technology Association, China Electronics and Video Industry Association, Virtual Reality and Digital Character Branch,Chiński Sojusz Przemysłu 3D, i Asia Esports Entertainment Alliance, będziemy współpracować z LED CHINA Shenzhen Flagship Exhibition, aby głęboko zintegrować zasoby branży i stworzyć globalne "dźwięk, światło, wideo,i wyświetlania" wydarzenia ekologicznego łańcucha przemysłu w Greater Bay Area w Chinach, prowadząc innowacje i transformację przemysłu, i przemawiając w imieniu chińskich przedsiębiorstw na całym świecie!

 

Sunshineopto ma siedzibę w Shenzhen w Chinach. Głównie dostarcza części do świateł LED SKD z projektem, produkcją i usługą eksportową, taką jak soczewka optyczna LED, moduł PCB o wysokiej mocy lub średniej mocy,Led zasilanie i zlew ciepła i więcej .

 

Zastosowanie:

 

najnowsze wiadomości o firmie XXI Międzynarodowa Wystawa LED w Shenzhen (LED CHINA 2024)  0


najnowsze wiadomości o firmie XXI Międzynarodowa Wystawa LED w Shenzhen (LED CHINA 2024)  1

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Moduł oświetlenia ulicznego LED Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 sunshineopto.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.