Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

Nowe przepisy dotyczące nakazu ograniczenia energii elektrycznej

Orzecznictwo
Chiny Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Certyfikaty
Chiny Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Obsługa dostawcyBardzo zadowolony(5 gwiazdek)

—— Martin z Czech

Estou impressionado com OS seus serviços. Agradeço muito. Muito obrigado!

—— Pan Luis

Me alegra mucho poder encontrarle a usted, mi buen proofedor y proofed de la solución LED LIGHT. Su experiencecia nos ha ayudado mucho.

—— Pan Fernando

Dziękuję, przyjacielu, i cieszę się, że będę mógł z Tobą robić wiele interesów przez wiele lat, ponieważ zawsze troszczysz się o mnie, mój przyjacielu!

—— Panie Rahim

Ty i twoje zespoły jesteście tak profesjonalni! Jesteśmy zadowoleni z twoich produktów.

—— Nicolas Boetsch

Otrzymałem towar, towary prawidłowo opisane, dobre opakowanie. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dziękuję.

—— Nguyen

Bardzo profesjonalnie ! Cieszę się, że mogę z tobą współpracować, pani Marshe!

—— Pan Rafael

Uwierz, że nasza współpraca będzie dłuższa i większa @ _ @

—— Stanly

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Nowe przepisy dotyczące nakazu ograniczenia energii elektrycznej
najnowsze wiadomości o firmie Nowe przepisy dotyczące nakazu ograniczenia energii elektrycznej

Najnowsze wieści o nowych przepisach nakazu ograniczenia dostaw energii elektrycznej 2021

 

Poinformowano, że podwójna kontrola energiijest kontrolowanie całkowitego zużycia energii oraz intensywności zużycia energii.„Plan udoskonalenia systemu podwójnego sterowania dlaIntensywność zużycia energii i całkowita objętośćproponuje, aby do 2025 roku podwójny system kontroli zużycia energii był pełniejszy, alokacja zasobów energetycznych bardziej rozsądna, a efektywność wykorzystania znacznie poprawiona. Do 2030 roku system podwójnej kontroli zużycia energii będzie dalej poprawi się, intensywność zużycia energii będzie nadal znacznie spadać, całkowite zużycie energii będzie rozsądnie kontrolowane, a struktura energetyczna bardziej zoptymalizowana Do 2035 r. optymalna alokacja zasobów energii i ogólny system konserwacji będą bardziej dojrzałe i sfinalizowana, co będzie silnie wspierać osiągnięcie celu stałej i stałej redukcji emisji dwutlenku węgla po osiągnięciu szczytu.

 

W tym kontekście w wielu miejscach, takich jak Guangdong, nastąpiła fala racjonowania władzy.Według doniesień medialnych, użytkownicy przemysłowi w niektórych częściach Dongguan, Foshan, Shantou, Jieyang i innych miejsc stoją w obliczu racjonowania władzy.Wśród nich niektóre obszary Foshan i Shantou to „otwórz dwa i zatrzymaj pięć" co tydzień.

 

Guangdong: 16 września firma Guangdong Power Grid oświadczyła, że ​​wdroży plan zasilania „dwa przystanki-pięć” od 16 września i wprowadzi rotację zmiany szczytowej w każdą niedzielę, poniedziałek, wtorek, środę i czwartek i tylko rezerwową zmianę szczytową dni Obciążenie mocy bezpieczeństwa, obciążenie bezpieczeństwa jest poniżej 15% całkowitego obciążenia!

 

Ta polityka będzie miała pewien wpływ na moce produkcyjne i czas dostawy naszych przedsiębiorstw zorientowanych na eksport, ale nasze SŁOŃCEOPTO będzie aktywnie współpracować z przepisami rządowymi, negocjować z klientami i starać się koordynować z różnymi działami, aby zadowolić klientów, zadowolić pracowników.

 

 

PRZEZ ZESPÓŁ SUNSHINEOPTO

 

20.10.2021

 

Pub Czas : 2021-10-20 11:49:25 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Sunshine Opto-electronics Enterprise Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Marshe

Tel: +86-13510560547

Faks: 86-0755-84565811

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)