Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Company news about Nowe przepisy dotyczące nakazu ograniczenia energii elektrycznej
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0755-84565811
Skontaktuj się teraz

Nowe przepisy dotyczące nakazu ograniczenia energii elektrycznej

2021-10-20

Latest company news about Nowe przepisy dotyczące nakazu ograniczenia energii elektrycznej

Najnowsze wieści o nowych przepisach nakazu ograniczenia dostaw energii elektrycznej 2021

 

Poinformowano, że podwójna kontrola energiijest kontrolowanie całkowitego zużycia energii oraz intensywności zużycia energii.„Plan udoskonalenia systemu podwójnego sterowania dlaIntensywność zużycia energii i całkowita objętośćproponuje, aby do 2025 roku podwójny system kontroli zużycia energii był pełniejszy, alokacja zasobów energetycznych bardziej rozsądna, a efektywność wykorzystania znacznie poprawiona. Do 2030 roku system podwójnej kontroli zużycia energii będzie dalej poprawi się, intensywność zużycia energii będzie nadal znacznie spadać, całkowite zużycie energii będzie rozsądnie kontrolowane, a struktura energetyczna bardziej zoptymalizowana Do 2035 r. optymalna alokacja zasobów energii i ogólny system konserwacji będą bardziej dojrzałe i sfinalizowana, co będzie silnie wspierać osiągnięcie celu stałej i stałej redukcji emisji dwutlenku węgla po osiągnięciu szczytu.

 

W tym kontekście w wielu miejscach, takich jak Guangdong, nastąpiła fala racjonowania władzy.Według doniesień medialnych, użytkownicy przemysłowi w niektórych częściach Dongguan, Foshan, Shantou, Jieyang i innych miejsc stoją w obliczu racjonowania władzy.Wśród nich niektóre obszary Foshan i Shantou to „otwórz dwa i zatrzymaj pięć" co tydzień.

 

Guangdong: 16 września firma Guangdong Power Grid oświadczyła, że ​​wdroży plan zasilania „dwa przystanki-pięć” od 16 września i wprowadzi rotację zmiany szczytowej w każdą niedzielę, poniedziałek, wtorek, środę i czwartek i tylko rezerwową zmianę szczytową dni Obciążenie mocy bezpieczeństwa, obciążenie bezpieczeństwa jest poniżej 15% całkowitego obciążenia!

 

Ta polityka będzie miała pewien wpływ na moce produkcyjne i czas dostawy naszych przedsiębiorstw zorientowanych na eksport, ale nasze SŁOŃCEOPTO będzie aktywnie współpracować z przepisami rządowymi, negocjować z klientami i starać się koordynować z różnymi działami, aby zadowolić klientów, zadowolić pracowników.

 

 

PRZEZ ZESPÓŁ SUNSHINEOPTO

 

20.10.2021

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Moduł oświetlenia ulicznego LED Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 sunshineopto.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.