Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Company news about REGULACJA DOPŁATY W SYTUACJACH AWARYJNYCH OD DHL
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-0755-84565811
Skontaktuj się teraz

REGULACJA DOPŁATY W SYTUACJACH AWARYJNYCH OD DHL

2021-10-23

Latest company news about REGULACJA DOPŁATY W SYTUACJACH AWARYJNYCH OD DHL

Drogi Kliencie DHL Express,

 

 

REGULACJA DOPŁATY SYTUACJI AWARYJNEJ

 

Ponieważ warunki rynkowe nadal ewoluują wraz z bieżącą sytuacją, dopłata w sytuacjach nadzwyczajnych (ESS) zostanie odpowiednio dostosowana7 listopadaten, 2021.

 

Dokonujemy korekt dla określonych kombinacji miejsca pochodzenia/miejsca docelowego.Korekta ta odzwierciedla zmiany w dynamice rynku, dostępności przepustowości powietrza oraz ograniczeniach operacyjnych nałożonych przez samorządy na działania związane z COVID-19.

 

 

Należy pamiętać, że ESS jest opłatą tymczasową, która pozwala nam pokryć część wzrostu kosztów operacyjnych i niezbędne dostosowania sieci lotniczej.Będziemy nadal oceniać i dostosowywać ESS w miarę ewolucji warunków rynkowych na czas trwania tej nadzwyczajnej sytuacji.

 

 

NAJNOWSZE AKTUALIZACJE SIECI

https://www.simplydhl.com/covid-19updates

Będziemy nadal informować naszych klientów o wszelkich istotnych zmianach w naszej ofercie usług (np. ograniczeniach władz lokalnych i skróceniu czasu tranzytu).Odwiedź następującą stronę internetową, aby uzyskać tymczasową usługę

korekty:https://www.simplydhl.com/covid-19updates

 

Ta witryna zawiera szczegółowe informacje na temat stanu usług w krajach, których dotyczy problem, z perspektywy oryginalnej i docelowej oraz

zawiera również najnowsze aktualizacje i zmiany związane z naszą dopłatą w sytuacjach awaryjnych.

 

Dziękuję za zaufanie i współpracę.

 

Więc jeśli jakieś zamówienie lub żądanie, skontaktuj się z nami jak najszybciej i potwierdź koszt wysyłki przed potwierdzeniem.

 

Raport Sunshineopto

 

23.10.2021

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Moduł oświetlenia ulicznego LED Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 sunshineopto.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.